79studio

Para fotografów - Natalia i Sebastian. Na co dzień mieszkamy i pracujemy w Warszawie.
Fotografujemy modę, ludzi biznesu, organizujemy sesje beauty, buduarowe oraz zdjęcia testowe dla modelek i agencji. Ponadto robimy zdjęcia rodzinne, narzeczeńskie i ślubne dla naszych klientów.

Mamy wieloletnie doświadczenie w kilku dziedzinach fotografii. Przeprowadziliśmy dziesiątki sesji studyjnych, świetnie wiemy jak robić zdjęcia w naturalnym świetle i od wielu lat zajmujemy się reportażem z wydarzeń - zarówno oficjalnych oraz rodzinnych. Cały czas uczymy się nowych technik, doskonalimy warsztat i śledzimy trendy fotograficzne na świecie.

Różnorodność naszego doświadczenia pomaga nam uzyskiwać doskonałe efekty i przenosić najlepsze praktyki między różnymi stylami fotografii. Dzięki takiej metodzie pracy, każda sesja z nami będzie wyjątkowa i dopięta na ostatni guzik.

W fotografii nie uznajemy kompromisów, zawsze dbamy o detale w trakcie sesji, używamy tylko profesjonalnego sprzętu i zwracamy uwagę na każdy szczegół podczas postprodukcji. Zdjęcia robimy głową, a nie palcem!

To wszystko sprawia, że nie jesteśmy najtańsi „ w mieście” i na wolny termin trzeba czasem czekać kilka tygodni. Jednak jeżeli oczekujecie zdjęć przez duże „Z”, to trafiliście we właściwe ręce!

*    *    *

Using Format